Новини

  20 листопада 2015 року відбулася спільна нарада працівників психологічної служби та ПМПК

  20 листопада 2015 року відбулася  спільна нарада працівників психологічної служби та ПМПК     20 листопада 2015 року відбулася  спільна нарада працівників психологічної служби та ПМПК на тему «Співпраця районної психолого-медико-педагогічної консультації та психологічної служби  в організації корекційно-розвивальної роботи та соціально-психологічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами як запорука ефективного впровадження інклюзивної освіти».
     В спільній нараді взяли участь 22 практичних психологів та соціальних педагогів навчальних закладів.
     В ході проведення спільної наради виступили: Н.І. Петрук, методист з психологічної служби, Куцолапська А.М., завідувач ШР ПМПК з питань:
        1.  Соціально-психологічний супровід дітей з особливими освітніми потребами в умовах загальноосвітнього навчального закладу.
        2.  Особливості проведення корекційно-розвивальної роботи з дітьми з особливимим освітніми потребами.
     Асистентом вчителя  Клекотинської СЗШ І-ІІІ ст. Просянюк М.С. проведено вправи та заняття на розвиток і тренування м’язів кисті та концентрація уваги дітей з особливими потребами.
     Працівники психологічної служби Михайлівської та Слободо-Шаргородської СЗШ І-ІІІ ст. Морозюк Н.І, Кучинська С.М. продемонстрували майстер-класи на розвиток емоційно-вольової та пізнавальної сфери у школярів, які потребують корекції розумового розвитку.
     Використано роздатковий та наочний матеріали для кращого сприймання виконання вправ.
   
   


  22.11.2015 | Aдмін

  Вернутись назад