Новини

  03 грудня 2015 року на базі Гибалівської СЗШ I-III ст. відбувся семінар-практикум вчителів хімії

  03 грудня 2015 року на базі Гибалівської СЗШ I-III ст. відбувся семінар-практикум вчителів хімії        03 грудня 2015 року на базі Гибалівської СЗШ I-III ст. відбувся семінар-практикум вчителів хімії з теми: «Використання ігрової діяльності як інтерактивного методу навчання в системі формування пізнавальної  активності учнів»
  В роботі семінару взяли участь вчителі  хімії: Деревянського НВК,  Лозівської СЗШ, Копистиринської  СЗШ,  Слободо-Шаргородської СЗШ, Шаргородської СЗШ №1,  Шаргородської гімназії  та методист РМК  Донець В.А.
  Вчителів гостинно зустріли адміністрація школи. Директор школи Тимофійшина В.М. презентувала навчальний заклад.
          Увазі вчителів був представлений урок хімії в 8 класі на тему: «Поняття про амфотерні гідроксиди та оксиди» (вчитель Зотько Л.В.), з використанням  інноваційних технологій, інтерактивних  форм  роботи, наочності, дидактичного матеріалу. В ході семінару  було активно обговорено відкритий урок.
       Також  вчителька Зотько Л.В. поділилась досвідом роботи по темі: «Використання ігрової діяльності як інтерактивного методу навчання в системі формування пізнавальної  активності учнів»
      Далі увазі учасників семінару був представлений позакласний захід «Наші права – щасливе майбутнє»
   
   
   
   


  08.12.2015 | Aдмін

  Вернутись назад