Новини

  3 листопада 2015р. на базі Гибалівської СЗШ І-ІІІ ступенів відбувся зональний семінар-практикум вчителів зарубіжної літератури та російської мови

  3 листопада 2015р. на базі Гибалівської СЗШ І-ІІІ ступенів відбувся зональний семінар-практикум вчителів зарубіжної літератури та російської мови  3 листопада 2015р. на базі Гибалівської СЗШ І-ІІІ ступенів відбувся зональний семінар-практикум вчителів зарубіжної літератури та російської мови на тему: « Використання ігрової діяльності як інтерактивного методу навчання в системі формування пізнавальної активності учнів». В семінарі взяли участь вчителі  зарубіжної літератури та російської мови  Копистиринської, Івашковецької, Лозівської, Плебанівської, Шаргородських№1, №2  СЗШ І-ІІІ ст., ШРГ, Носиківської, Перепільчинецької СЗШ І-ІІ ст., Пасинківського НВК та методист  РМК із зарубіжної літератури , мов національних меншин Хазіна О.Я..
           Вчителів радо зустріла та привітала директор школи Тимофійшина В.М., яка запросила учасників семінару до актової зали навчального закладу, де познайомила з історією школи.  Учасники семінару уважно слухали привітання учнів та прийняли святковий каравай.
           Увазі вчителів був представлений  урок зарубіжної літератури в 7 класі на тему: «Своєрідність вирішення проблеми батьків та дітей в оповіданні Джеймса Олдріджа «Останній дюйм»». Вчителька Мишолов С.В. провела урок на високому професійному рівні, використовуючи різні форми і методи. На уроці звучали поетичні рядки,  діти займалися пошуковою діяльністю, було проведено «інтерв’ю» з Джеймсом Олдріджем. Під час уроку було використано ІКТ.Та найголовніше те , що діти зрозуміли прості життєві істини: «Батьки і діти – це любов і сльози, це вічне щастя і одвічний біль. Це сонце і тепло, сніги й морози, мед на вуста й на вічні рани сіль». І, отримавши символічні ключі для взаєморозуміння,  школярі пішли додому з непереборним бажанням обійняти і поцілувати батьків, стати їм надійною опорою.
  Далі увазі учасників семінару був представлений загальношкільний виховний захід на тему: «Наші права – щасливе дитинство». Захід підготувала і провела соціальний педагог Малинич О.Д.. Діти дізнались про свої права, але запам’ятали, що кожна людина має не лише права, а й обов’язки.
  В ході семінару  розглянули питання методики викладання предметів, колеги обмінялись досвідом. Методист Хазіна О.Я., вчитель Мишолов С.В. ознайомили колег з методичними рекомендаціями щодо використання ігрової діяльності як інтерактивного методу навчання в системі формування пізнавальної активності учнів. Піднімалося питання використання інноваційних методів навчання, які дають змогу підвищити активність і привернути увагу школярів до навчання.
           Семінар пройшов злагоджено. Всі учасники від’їздили, переповнені гарними враженнями.
   
   
   


  12.12.2015 | Aдмін

  Вернутись назад