Новини

  Зональний семінар вчителів української мови та літератури

  Зональний   семінар вчителів української мови та літератури    Згідно плану роботи Шаргородського методичного кабінету 10 лютого 2016 року відбувся зональний  семінар-практикум вчителів української мови та літератури на тему: «Використання творчих завдань на уроках української мови і літератури як ефективний засіб креативного мислення».

     Семінар відбувся на базі Деребчинської СЗШ І-ІІІ ступенів  за участю вчителів української мови та літератури Стрільницького, Політанківського та Ярівського НВК, Голинчинецької, Джуринської, Зведенівської, Покутинської, Рахнівсько-Лісової №1, Хоменківської СЗШ І-ІІІ ступенів та методиста РМК Шаповала В.А.

  Перед вчителями  виступила  заступник директор школи Гуменюк Наталія Анатоліївна, яка ознайомила  вчителів із планом роботи семінару. А заступник директора з виховної роботи Юніцька Наталія Миколаївна провела екскурсію по шкільних музеях.

      До уваги вчителів була представлена презентація з даної теми, яку підготувала  Науменко Л.О.  А також було використано технології вебінару і проведено дві демонстрації  майстер-класу на тему: «Творчість Анжели Веремій» (вч. Юніцька Н.М.) та «Однорічні члени речення» (Науменко Л.О.).  Майстер – класи проведено на достатньому методичному рівні, де було проаналізовано окремі поезії Анжеліки Веремій та показано використання найбільш вживаніших інноваційних методів під час вивчення однорідних членів речення.

  Далі увазі учасників семінару був представлений загальношкільний виховний захід на тему: «Мова – невмирущий скарб народу». Захід підготувала і провела вчителька української мови і літертури Чернецька О. В. Діти дізнались про милозвучність та багатофункціональність рідної мови та її значення для кожного громадянина.

     14.02.2016 | Aдмін

  Вернутись назад