Новини

    ПРОГРАМА СЕМІНАРУ-ПРЕЗЕНТАЦІЇ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «Ярівський НВК» для заступників директорів з навчально-виховної роботи

    ПРОГРАМА  СЕМІНАРУ-ПРЕЗЕНТАЦІЇ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «Ярівський НВК» для заступників директорів з навчально-виховної роботи
     


    Затверджено.

                                  Начальник  відділу освіти

    Шаргородської районної

    державної адміністрації

    ..........................  В.Кутнік

    ПРОГРАМА

    СЕМІНАРУ-ПРЕЗЕНТАЦІЇ  НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

    «Ярівський НВК»

    для заступників директорів

    з навчально-виховної роботи

    Тема:

    «Організація методичної роботи

    в навчально-виховному комплексі,

    орієнтованої на підвищення ефективності навчання, якості знань і умінь учнів, їх вихованості»

    Дата проведення: 23.02.2016 року

    Форма проведення: семінар-презентація навчального закладу

    Мета семінару:ознайомити заступників директорів шкіл з НВР із структурою методичної роботи Ярівського НВК, орієнтованої на підвищення ефективності навчання, якості знань і умінь учнів, їх вихованості в умовах модернізації змісту науково-методичної роботи закладів освіти району та  формування сучасного інформаційно-освітнього простору.

     

    № з/п

    ЧАС

    ЗМІСТ ЗАХОДІВ

    ВІДПОВІДАЛЬНИЙ

     

    1

    09.00-

    10.00

    Заїзд та реєстрація учасників семінару.

    Брейк – кава.

    Мельник В.Я..,  методист РМК; учасники семінару

    2

    10.00-10.20

    Зустріч учасників семінару, їх привітання.

    Відкриття семінару.

    Вступне слово завідуючої РМК.

    Гуменюк В.А.,зав. РМК

    3

    10.20–10.40

    Відео-презентація:

    І.  «Ярове: історія становлення особистості»;.

    ІІ.  «Ярівський НВК - школа впровадження моделі розвитку особистості»

    Кратасюк В.І.,

    директор Ярівського НВК

    4

     

    Основна частина семінару:

     

    10.40 –11.30

    1.  Представлення моделі  методичної роботи навчального закладу: 

    Маслоїд О.А.,  Ярівського НВК ЗНВР                                       

     

     1.1. «Творчий портрет педколективу через призму  фрагментів відеоуроків»

    Маслоїд О.А.,  Ярівського НВК ЗНВР                                       

    5

     

    1.2. «Структура методичної роботи в НВК» (перегляд відеофрагментів засідань педради, наради при директорі, ШМО, педагогічних читань, школи молодого вчителя, методичного тренінгу,  круглого столу «Педагогічний вернісаж ідей», конкурсу «Вчитель року» та ін. творчих конкурсів, творчих звітів учителів, портфоліо учителя;   шкільного «Свята талантів» за підсумками навчально-виховної роботи творчих вчителів і творчих учнів тощо)

    Маслоїд О.А.,   ЗНВР  Ярівського НВК                                      

    11.30 - 12.10

    2. Виховання творчої особистості учня – пріоритетний напрямок роботи педагогічного колективу закладу (методичний супровід  відеозаписом позакласного заходу виступу агітбригади «Ми – за здоровий спосіб життя»)

    Кратасюк Л.І., педагог-організатор  Ярівського НВК                                      

    12.10 – 12.30

    3. ШМО вчителів початкових класів як ефективна форма колективної методичної роботи в НВК

    Олійник В.В., вч. поч.. класів Ярівського НВК керівник ШМО

    6

    12.30 – 13.00

    Підведення підсумків семінару.

    Оголошення. Різне. Від’їзд.

    Гуменюк В.А., зав. РМК

               

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Реєстрація

    учасників семінару заступників директорів шкіл з НВР 23.02.2016 року

    Школи

    ПІПБ

    Підпис

    Фах

     

    І-ІІ ст.

     

     

     

    1.       

    Носиківська

    Пишняк Емілія Михайлівна

     

    Заруб.л-ра, географія, ПШ

    2.       

    Перепільчинецька

    Солодун Тетяна Василівна

     

    Початкові класи

    3.       

    Сапіжанська

    Петрук Людмила Михайлівна

     

    Заруб.л-ра, рос. мова

     

    І-ІІІ ст.

     

     

     

    4.       

    Гибалівська

    Шугальський Валерій Володимирович

     

    Трудове навчання

    5.       

    Голинчинецька

    Корнійчук Людмила Дмитрівна

     

    Заруб. л-ра

    6.       

    Деребчинська

    Гуменюк Наталія Анатоліївна

     

    Початкові класи

    7.       

    Джуринська

    Гуменюк  Микола Михайлович

     

    ОБЖ, трудове навчання

    8.       

    Довжанська

    Дишкант Оксана Григорівна

     

    Укр.мова і л-ра

    9.       

    Зведенівська

    Паремська Людмила Миколаївна

     

    Заруб. л-ра

    10.   

    Івашківська

    Романчук Ілля Іванович

     

    Географія

    11.   

    Клекотинська

    Письменна Галина Володимирівна

     

    Поч.кл.

    12.   

    Козлівська

    Гріщенко Олена Іванівна

     

    Географія

    13.   

    Копистеринська

    Миринюк Інна Василівна

     

    Заруб. л-ра

    14.   

    Лозівська

    Яворська Ганна Олександрівна

     

    Географія

    15.   

    Михайлівська

    Колесник Світлана Миколаївна

     

    Математика,фізика

    16.   

    Мурафська

    Мащук Надія Євгенівна

     

    Біологія

    17.   

    Пеньківська

    Жураховська Інна Володимирівна

     

    Укр.мова і л-ра

    18.   

    Плебанівська

    Мудрак Галина Леонідівна

     

    Математика,фізика

    19.   

    Покутинська

    Левицька Марфа Миколаївна

     

    Географія

    20.   

    Рахн.-Лісова  №1

    Байдак  Світлана Володимирівна

     

    Заруб. л-ра , поч..кл.

    21.   

    Рахн.-Лісова №2

    Яковишена Галина Володимирівна

     

    Англ. м., поч.кл.

    22.   

    Руданська

    Тацюк Віта Іванівна

     

    Біологія

    23.   

    Сл.-Шаргородська

    Хмарук Тетяна Михайлівна

     

    Англійська мова

    24.   

    Хоменківська

    Свідніцька Оксана Володимирівна

     

    Образ. м-цтво, ОБЖ

    25.   

    Шаргородська №1

    Крижанівська Наталія Володимирівна

     

    Хімія

    26.   

    Шаргородська №2

    Байда Валентина Петрівна

     

    Географія

    27.   

    Юхимівська

    Рябоконь Семен Іванович

     

    Хімія, музика

    28.   

    Шаргородська РГ

    Стус Лілія Михайлівна

    Кришина Лариса Петрівна

     

    Математика, фізика

    Історія, правознавство

     

    НВК

     

     

     

    29.   

    Буднянський

    Гуменюк Ніла Іванівна

     

    Поч. кл.

    30.   

    Дерев’янський

    -

     

     

    31.   

    Конатковецький

    -

     

     

    32.   

    Пасинківський

    Баран Галина Степанівна

     

    Заруб. л-ра, ОБТМ

    33.   

    Писарівський

    Чурсіна Тамара Василівна

     

    Укр.мова і л-ра

    34.   

    Політанківський

    Кушнір Тамара Іванівна

     

    Математика

    35.   

    Стрільницький

    Ходак Оксана Іванівна

     

    Укр.мова і л-ра

    36.   

    Федорівський

    Вертепна Тетяна Іванівна

     

    Укр.мова і л-ра

    37.   

    Ярівський

    Маслоїд Олена Анатоліївна

     

    Укр.мова і л-ра, заруб.л-ра

     

     

     

     

     

     

    РМК:

    Гуменюк В.А.

     

     


     



    19.02.2016 | Aдмін

    Вернутись назад