Новини

  Атестаційний семінар вчителів української мови та літератури на тему: «Підвищення якості та результативності сучасного уроку через впровадження інноваційних технологій»

  Атестаційний   семінар вчителів української мови та літератури  на тему: «Підвищення якості та результативності сучасного уроку через впровадження інноваційних технологій»  Атестаційний   семінар вчителів української мови та літератури  на тему: «Підвищення якості та результативності сучасного уроку через впровадження інноваційних технологій»

     Згідно плану роботи Шаргородського районного методичного кабінету 17 лютого 2016 року на базі Довжанської СЗШ І-ІІІ ступенів  відбувся атестаційний   семінар вчителів української мови та літератури на тему: «Підвищення якості та результативності сучасного уроку через впровадження інноваційних технологій».

      У семінарі взяли участь вчителі української мови та літератури Клекотинської, Козлівської, Михайлівської, Мурафської, Пеньківської, Юхимівської СЗШ І-ІІІ ступенів та методист РМК Шаповала В.А.

      Перед вчителями  виступила  директор школи  Моркот Валентина Анатоліївна, яка ознайомила  вчителів із планом роботи семінару.

      До уваги вчителів була представлена презентація з даної теми семінару, яку підготувала  вчителька української мови та літератури Гоцуляк Олена Григорівна. А також було використано технології вебінару і проведено демонстрацію  майстер-класу на тему: «Впровадження інноваційних технологій на уроках української мови та літератури» (вч. Гоцуляк О.Г.).  На достатньому методичному рівні проведено майстер – клас, де  було показано використання найбільш вживаних інноваційних методів під час викладання уроків словесності.

  Далі увазі учасників семінару був представлений загальношкільний виховний захід на тему: «Історія мого народу, простелена сльозами матері…».  Під час проведення заходу учні школи мали змогу ознайомитися із нелегкою долею українського народу, оплаканою слізьми матерів,  протягом останнього сторіччя.

   

   

     22.02.2016 | Aдмін

  Вернутись назад