Новини

  Фестиваль «Повір у себе та в свої можливості»

  Фестиваль «Повір у себе та в свої можливості»  «Про хід виконання доручення Кабінету Міністрів України від 18.10.2008 р. № 51868/0/1 - 08 з нагоди відзначення в Україні 3 грудня Міжнародного дня інвалідів».

  3 грудня відбувся спільний районний фестиваль між відділами освіти, у справах сім’ї та молоді та БДЮТом на тему: «Повір у себе та в свої можливості», конкурс малюнків. У фестивалі приймало участь 18 дітей з інвалідністю з  Мурафського ДНЗ, Ярівський НВК, Клекотинської, Хоменківської, Слободо-Шаргородської, Шаргородської №1, №2 СЗШ І-ІІІ ст. та Шаргородської районної гімназії. Учасники заходу були нагородженні «Енциклопедії для хлопців» та «Енциклопедії для дівчат», м’якими іграшками та солодощами. Кожна наша дитина презентувала свої роботи за різними видами діяльності: «Вишиванки», «Квілінг», «Аплікації» та багато інших робіт. Діти, які не змогли приїхати з Клекотинської СЗШ Боднажевська Галина Віталіївна запропонувала змістовне портфоліо з різноманітними видами діяльності, яке озвучувала Боднарчук Тетяна Василівна наприклад Трач Тетяна, дівчинка на візку приймала участь у різноманітних фестивалях, конкурсах;  отримувала 11 відзнак, премій, цінних подарунків від Міжнародних асоціацій: «Надія. Любов. Перемога.», «Повір у себе». Конкурс «Моя майбутня професія очима дитини з особливими освітніми потребами». Дівчинка приймає активну участь в усіх конкурсах.

    У  заході взяли  участь діти: Марецька Дарія ( Шаргородська районна гімназія),  Семко Тарас (Шаргородська СЗШ №2), Козачок Лада, Слободянюк Ліля  (Шаргородська СЗШ №1), Присяжна Оксана (Хоменківська СЗШ), Гуменюк Олександр, Понько Максим (Слободо –Шаргородська СЗШ),  Трач Тетяна, Оцікевич Богдана, Куцолабська Ольга, Рейзер Артем, Греськова Антоніна, Греськов Петро (Клекотинська СЗШ), Педченко Яна  (Ярівський НВК), Чайковська Ангеліна (Мурафський  ДНЗ). 

  В залі БДЮТу проходила виставка робіт дітей  декоративно – ужиткового  мистецтва та  художніх робіт. Для всіх присутніх виступали юні артисти – учасники акції «Повір у  себе».

  Матеріали фестивалю будуть опубліковані у місцеву газету «Шаргородщина»  та зафіксовані на сайтах відділу освіти та РМК.

     05.12.2013 | Aдмін

  Вернутись назад