Новини

  Атестаційний семінар вчителів основ здоров'я на тему: «Формування здоров'язбережувальних компетентностей на уроках основ здоров'я»

  Атестаційний   семінар вчителів основ здоров'я на тему: «Формування здоров'язбережувальних компетентностей на уроках основ здоров'я»     Згідно плану роботи Шаргородського методичного кабінету 2 березня 2016 року відбувся атестаційний  семінар  вчителів основ здоров'я на тему: «Формування здоров'язбережувальних компетентностей на уроках основ здоров'я».

     Семінар відбувся на базі Джуринської СЗШ І-ІІІ ступенів  за участю вчителів основ здоров'я Стрільницького, Писарівського та Політанківського НВК, Голинчинецької, Деребчинської, Рахнівсько-Лісової №1, Рахнівсько-Лісової №2, Покутинської СЗШ І-ІІІ ступенів та методиста РМК Шаповала В.А.

  Перед вчителями  виступив  директор школи Лисак Сергій Іванович, який ознайомив  вчителів із планом роботи семінару.

      До уваги вчителів була представлена презентація з даної теми, яку підготував вчитель основ здоров'я Гуменюк Микола Михайлович.  А також було використано технології вебінару і проведено  демонстрацію  майстер-класу на тему: «Створення власного блогу» (Гуменюк М.М.) Майстер – клас проведено на достатньому методичному рівні, де було показано поетапне створення власного вчительського блогу та  способи нагромадження інформації на свою інтернет-сторінку.

  Далі увазі учасників семінару була  представлена  вікторина  на тему: «Правила дорожнього руху знаєш – то ж здоров'я зберігаєш». Захід підготував і провів  Гуменюк М.М. Діти  закріпили знання з правил дорожнього руху  і дізнались про страшні наслідки  щодо їх порушення.

   

     09.03.2016 | Aдмін

  Вернутись назад