Новини

  Районний семінар вчителів української мови та літератури на тему: «Використання інформаційно-комунікативних технологій на уроках української мови і літератури як засіб формування ключових компетентностей»

  Районний   семінар вчителів української мови та літератури  на тему: «Використання інформаційно-комунікативних технологій на уроках української мови і літератури як засіб формування ключових компетентностей»     Згідно плану роботи Шаргородського методичного кабінету 30 березня 2016 року відбувся районний  семінар вчителів української мови та літератури на тему: «Використання інформаційно-комунікативних технологій на уроках української мови і літератури як засіб формування ключових компетентностей».

     Семінар відбувся на базі Шаргородської СЗШ І-ІІІ ступенів  №1 за участю 35-ти  вчителів української мови та літератури району  та методиста РМК Шаповала В.А.

         Перед присутніми виступили:           

  Методист РМК Шаповал В.А. на тему: «Особливості проведення ДПА -2016 з української мови в основній школі (9 клас) та інформація щодо деяких особливостей зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року»        

   Вчитель Довжанської СЗШ  Гоцуляк О.Г. «Використання інформаційно-комунікативних технологій на уроках української мови і літератури в умовах сільської школи - ефективний засіб розвитку творчих здібностей учнів»

  Вчитель Джуринської СЗШ  Кашуба Т.С. «Формування креативних компетентностей на уроках української словесності в процесі міжпредметної інтеграції»

  Вчитель Рахнівсько-Лісової СЗШ  №1  Онофрійчук І.А. «Сучасний урок в системі особистісно зорієнтованого навчання»   

  Вчитель Рахнівсько-Лісової СЗШ  №2 Черних Ю.В. «Використання особистісно зорієнтованих технологій на уроках української мови та літератури»

  Методист РМК  Шаповал В.А. наголосив про необхідність посилення підготовки випускників поточного року до ЗНО. Семінар пройшов злагоджено та організовано.

     30.03.2016 | Aдмін

  Вернутись назад