Новини

  31 березня 2016 р. на базі Шаргородської СЗШ №1 І-ІІІ ступенів відбувся теоретичний семінар вчителів зарубіжної літератури та російської мови

  31 березня 2016 р. на базі Шаргородської СЗШ №1 І-ІІІ ступенів відбувся теоретичний семінар вчителів зарубіжної літератури та російської мови  31 березня 2016 р. на базі Шаргородської СЗШ №1 І-ІІІ ступенів відбувся теоретичний семінар вчителів зарубіжної літератури та російської мови на тему: « Розвиток творчих здібностей школярів у процесі викладання зарубіжної літератури та російської мови». В семінарі взяли участь вчителі  зарубіжної літератури та російської мови  всіх навчальних закладів району та методист  РМК із зарубіжної літератури , мов національних меншин Хазіна О.Я..

           Увазі вчителів був представлений  урок зарубіжної літератури  (у записі) в 5 класі на тему: «Елеонор Портер(1868-1920). «Полліанна». Щирість, мужність і оптимізм героїні твору, її вплив на життя міста». Урок проводила вчителька Шаргородської районної гімназії Євстігнєєва Т.О. Урок проведено на високому професійному рівні, використовуючи різні форми і методи. На уроці звучали поетичні рядки,  діти займалися пошуковою діяльністю, радо відповідали на запитання вікторини. Під час уроку було використано ІКТ. Та найголовніше те , що діти зрозуміли прості життєві істини: «Потрібно жити так, щоб залишити про себе гарні спомини, приносити радість оточуючим, допомагаючи їм, підтримати і доброю справою, і добрим словом».

  Схвальні слова про урок прозвучали з вуст вчительки-методиста Михайлівської СЗШ І-ІІІ ступенів Гарматюк Н.Ю. та методиста РМК із зарубіжної літератури Хазіної О.Я.

  Далі увазі учасників семінару були представлені виступи вчителів Плебанівської СЗШ І-ІІІ ступенів Майданюк Г.П. і Носиківського НВК Рєзанової Н.А. на тему: «Розвиток творчих здібностей школярів на уроках зарубіжної літератури та російської мови». Вчителі ознайомили колег із теоретичним матеріалом з даного питання та розповіли про свої педагогічні «знахідки».

  Вчителька Мурафської СЗШ І-ІІІ ступенів ознайомила колег з наказом МОН України про підручники із зарубіжної літератури та російської мови для 8 класу, про авторів та принцип створення їх.

  В ході семінару  розглянули питання методики викладання предметів, колеги обмінялись досвідом. Методист Хазіна О.Я. ознайомила колег з  рекомендаціями щодо ведення шкільної документації в зв’язку із наближенням завершення навчального року.

   

   

     04.04.2016 | Aдмін

  Вернутись назад