7 листопада 2013 година спілкування для молодих фахівців

    

7 листопада 2013 року на базі Шаргородської районної гімназії відбулася година спілкування для молодих фахівців психологічної служби на тему «Ведення документації, організація та планування роботи працівників психологічної служби в закладах освіти. Організація та технологія проведення тренінгових занять для учнів, педагогів, батьків як важливий напрямок роботи практичних психологів та соціальних педагогів в закладах освіти».

В годині спілкування взяли участь 5 молодих спеціалістів із Джуринської, Івашковецької, Копистиринської, Пеньківської СЗШ І-ІІІ ст. та Джуринського ДНЗ.

В ході проведення години спілкування виступили: Н.І. Петрук, методист, який відповідає за психологічну службу, Л.М. Стус – заступник директора гімназії з навчально-виховної роботи. Практичний психолог гімназії  Молнар О.М. показала майстер клас  по веденні документації та планування роботи працівників психологічної служби та конкретно надала зміст паспорту кабінету у буклеті. Ольга Миколаївна познайомила практичних психологів та соціальних педагогів з етапами проведення  тренінгового заняття провівши тренінг «Здоровя – цінність нашого життя» з учнями 11-А класу. Під час тренінгу тренер, у вигляді презентації, допомогла його учасникам визначити основні цінності життя. На закінчення діти створили плакати «Ми за здоровий спосіб життя»