Підвищення кваліфікації

 

ПЛАН-ГРАФІК

підвищення кваліфікації педагогічних та керівних кадрів району  

на базі КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» на 2017 рік

 

Термін проведення

Категорія слухачів

Форма

навчання

К-сть

 

ПІБ

Навчальний

заклад

СІЧЕНЬ

10.01-12.01 – І етап

(13.01-30.06 – ІІ етап)

03.07-05.07 – ІІІ етап

Вчителі математики (вчителі-методисти, старші вчителі)

 

очно-заочна

 

 

 

 

 

10.01-12.01 - І етап

(13.01-04.07 – ІІ етап)

05.07-07.07 – ІІІ етап

Вчителі зарубіжної літератури та російської мови (вчителі-методисти, старші вчителі)

очно-заочна

 

 

 

 

 

10.01-12.01 – І етап

(13.01-07.07 – ІІ етап)

10.07-12.07 – ІІІ етап

Вчителі української мови та літератури (вчителі-методисти, старші вчителі)

очно-заочна

 

1

Парнета Н.В.

Мурафська

10.01-20.01

Вчителі основ здоровя та факультативного курсу Захисти себе від ВІЛ”  (зі стажем роботи до 5 років)

очна

1

Кушнір О.І.

Деребчинська

10..01-20..01

Вчителі музичного мистецтва та мистецтва

очна

1

Садовнік А.П.

Лозівська

10.01-20.01

Вихователі всіх типів шкіл-інтернатів

очна

 

 

 

10.01-27.01

Вчителі географії, економіки та природознавства

очна

2

Кушнір О.П.

Басіста Т.Б.

Шаргород№2

ШРГ

10.01-27.01

Вчителі математики та фізики

очна

1

Ніжник Л.Г.

Стрільницький

11.01-13.01 – І етап

(16.01-07.07 – ІІ етап)

10.07-12.07 – ІІІ етап

Вчителі початкових класів (вищої категорії)

очно-заочна

 

2

Гавришенко Л.В.

Соєцька Г.М.

Козлівська

Шаргород №2

16.01-18.01 – І етап

(19.01-11.07 – ІІ етап)

12.07-14.07 – ІІІ етап

Завідувачі дошкільних навчальних закладів  (зі стажем роботи понад 5 років)

 

очно-заочна

 

3

Сосна Ю.М.

Барановська С.Д.

Яцюк Л.С.

Гибалівський

Зведенівський

Сл-Шаргород

16.01-20.01 – І етап

(23.01-07.07 – ІІ етап)

10.07-14.07 – ІІІ етап

Вчителі  історії та правознавства (вищої  категорії)

очно-заочна

 

1

Дибчук А. І.

Рах-Лісов №1

16.01-27.01

Заступники директорів шкіл з навчально-виховної роботи (новопризначені)

очна

3

Хмарук Т.М.

Балан І.В.

Гуменюк Н.І.

Сл-Шаргород

Писарівський

Буднянський

18.01-20.01 – І етап

(23.01-09.06 – ІІ етап)

12.06-14.06 – ІІІ етап

Вчителі фізичної культури (вищої категорії)

очно-заочна

 

 

 

 

 

18.01-20.01 – І етап

(23.01-20.06 – ІІ етап)

21.06-23.06 – ІІІ етап

Вчителі англійської мови (вчителі-методисти, старші вчителі) з проблеми «Забезпечення наступності навчання в початковій та основній школі як основного фактору якісної освіти»

очно-заочна

 

 

 

 

 

23.01-27.01 – І етап

(30.01-07.07 – ІІ етап)

10.07-14.07 – ІІІ етап

Вчителі  інформатики (вищої категорії)

очно-дистанційна

 

 

 

 

 

23.01-03.02

Заступники директорів шкіл з виховної роботи   (зі стажем роботи до 5 років)

очна

1

Рошак Н.П.

Юхимівська

23.01-03.02

Вчителі трудового навчання  (технологій) та  креслення (першої  категорії) – чол.

очна

3

Бажанюк М.С.

Бернацький Г.В.

Лисюк П.І.

Шаргород№1

Юхимівська

Рах-Лісов №1

23.01-03.02

Вчителі початкових класів (першої  категорії)

очна

6

ВенцковськаО.В.

Шаргало А.В.

Мельник В.Я

Кузьменко Н.Ф.

Шастун Н. П.

Ковалишина Т.В.

Деребчинська

Михайлівська

Сл-Шаргород

Рах-Ліс№2

Мурафська

Руданська

23.01-03.02

Вихователі груп раннього віку дошкільних навчальних закладів

очна

 

 

 

25.01-27.01 – І етап

(30.01-11.07 – ІІ етап)

12.07-14.07 – ІІІ етап

Вчителі хімії (вчителі-методисти, старші вчителі, вищої категорії)

очно-заочна

 

 

 

 

 

30.01-01.02 – І етап

(02.02-04.07 – ІІ етап)

05.07-07.07 – ІІІ етап

Вчителі захисту Вітчизни (чол.)

 

очно-заочна

 

2

Коломієць В.В.

Стахов О.Д.

Копистирин

Руданська

30.01-10.02

Вчителі англійської мови  (першої категорії)

очна

 

 

 

30.01-10.02

Вчителі математики  ЗОШ І-ІІІ ст. (вищої, першої категорій)

очна

1

Стус О.А.

Шаргород №1

30.01-17.02

Вчителі української мови, літератури та зарубіжної літератури, російської мови

очна

2

Франчук Н.В.

Онуфрійчук

Писарівський Рах-Лісові №1

 

 

Всього:

ЛЮТИЙ

01.02-03.02 – І етап

(06.02-30.06 – ІІ етап)

03.07-05.07 – ІІІ етап

Керівники гуртків (художньо-естетичний напрям)

 

очно-заочна

 

2

Михалко І.В.

Биковська Л.І.

ЮДЮТ

БДЮТ

 

06.02-08.02-І етап

(09.02-30.06 – ІІ етап)

03.07-05.07 – І етап

Шкільні бібліотекарі  (зі стажем роботи  до 5 років)

очно-заочна

 

 

 

 

06.02-17.02

Директори загальноосвітніх шкіл (новопризначені)

очна

1

Ясинецька В.Є.

Теклівська

06.02-17.02

Практичні психологи  шкіл

очна

1

КайдановськаН.

Мурафська

06.02-17.02

Вчителі української мови та літератури ЗОШ І-ІІІ ст. (вищої категорії)

очна

1

Павлюк О.О.

ШРГ

06.02-17.02

Вчителі образотворчого мистецтва (другої категорії, які проходять курси вперше, спеціалісти)

очна

 

 

 

06.02-17.02

Вчителі образотворчого мистецтва та мистецтва

очна

1

Бернацький Г.В.

Юхимівська

06.02-24.02

Вчителі біології, хімії, екології та природознавства (ЗОШ І-ІІІ ст.)

очна

1

ФаландишТ.М.

Лозівська

09.02 – І етап

( 10.02-05.07 – ІІ етап,

06.03 - спецкурс,    

25.04 – спецкурс)

 06.07 – ІІІ етап

Вчителі початкових класів (вчителі-методисти, старші  вчителі)

заочна

 

 

 

 

13.02 – І етап

( 14.02-18.08 – ІІ етап,

30.03 - спецкурс,   

  01.06 – спецкурс)

 21.08 – ІІІ етап

Вчителі початкових класів (вчителі-методисти, старші вчителі)

заочна

 

1

Байдацька Р.І.

Мурафська

13.02-24.02

Вчителі фізичної культури та захисту Вітчизни

очна

2

Прощин А.В.

Шостак О.О.

Юхимівська

Хоменківська

13.02-24.02

Завідувачі дошкільних навчальних закладів

очна

3

Богачук М.І.

ПеребейнісН.В

Мельник О.М.

Носиківська

Калитинський

Покутинський

20.02-22.02- І етап

(23.02-18.08 – ІІ етап)

21.08-23.08-ІІІ

Вихователі  груп продовженого дня  (зі стажем роботи понад 5 років)

 

очно-заочна

 

3

Мержинівська.

КовальськаГ.М

Марценюк Л.А.

Козлівська

Клекотинська

Шаргород №2

20.02-24.02- І етап

(27.02-15.09 – ІІ етап)

18.09-22.09 – ІІІ

Директори загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст. (зі стажем  роботи понад 5 років), які викладають математику, фізику, інформатику, астрономію

очно-заочна

 

 

 

 

20.02-03.03

Вчителі інформатики (першої, другої категорій)

очна

1

Сідлецький П.К.

Деребчинська

20.02-10.03

Вчителі  історії, правознавства та курсів духовно-морального спрямування (вищої категорії)

очна

2

Вірник П.А.

Сімченко Л.А.

Рах-Ліс№1

Деребчинська

20.02-10.03

Вчителі біології, географії, природознавства  (ЗОШ І-ІІ ст.)

очна

1

Кратасюк В.І.

Ярівська

20.02-10.03

Вчителі фізики, астрономії та інформатики

очна

1

Мудрик О.М.

Зведенівська

22.02-24.02-І етап

(27.02-11.07 – ІІ етап)

12.07-14.07- ІІІ

Керівники гуртків (декоративно-ужитковий напрям)

 

очно-заочна

 

2

Томчук Л.В.

Пасічник К.К.

БДЮТ

БДЮТ

27.02-01.03-І етап

(02.03-18.08 – ІІ етап)

21.08-23.08-ІІІ

Вчителі української мови та літератури (вчителі-методисти, старші вчителі)

очно-заочна

 

1

Кашуба Т.С.

Джуринська

27.02-03.03-І етап

(06.03-22.09 – ІІ етап)

25.09-29.09 – ІІІ етап

Директори загальноосвітніх шкіл  (зі стажем  роботи понад 5 років), які викладають  історію та правознавство

очно-заочна

 

 

 

 

27.02-10.03

Вчителі зарубіжної літератури та російської мови ЗОШ І-ІІІ ст. (першої категорії)

очна

1

Липко Н.П.

Михайлівська

27.02-10.03

Вчителі математики  ЗОШ І-ІІ ст. (вищої, першої, другої категорій)

очна

6

Лозова О.М.

Бабич С.І.

Заграй О.М.

Коцюба  В.Г.

Осадчук Л.М.

Шаргород№1

Рах-Ліс№1

Клекотинська

Рах-Ліс №2

Деребчинська

27.02-10.03

Вихователі дошкільних навчальних закладів (другої категорії)

очна

2

КовальТ.О.

Копитчук Т.М.

Федорівський

Клекотинський

 

 

Всього:

БЕРЕЗЕНЬ

01.03-03.03 – І етап

(06.03-18.08 – ІІ етап)

21.08-23.08 – ІІІ етап

Керівники гуртків (еколого-натуралістичний напрям)

 

очно-заочна

 

1

Блах Т.П.

БДЮТ

 06.03 - спецкурс 

 (09.02 – І етап,

 06.07 – ІІІ етап)

Вчителі початкових класів (вчителі-методисти, старші  вчителі)

заочна

 

 

 

 

06.03-17.03

Вчителі фізичної культури  (другої  категорії, спеціалісти)

очна

1

Сундуков В.В

Деребчинська

06.03-17.03

Вчителі основ здоров’я та факультативного курсу “Захисти себе від ВІЛ” 

очна

1

Бернацький Г.В.

Юхимівська

10.03 – І етап

 (13.03-21.08 – ІІ етап,

27.04 - спецкурс,

29.05 – спецкурс)

 22.08 – ІІІ етап

Вчителі початкових класів (вчителі-методисти, старші вчителі)

заочна

 

 

 

 

13.03-15.03 – І етап

(16.03-07.07 – ІІ етап)

10.07-12.07 – ІІІ етап

Вчителі англійської мови  (вищої категорії) з проблеми «Створення умов для реалізації Державних стандартів у загальноосвітніх навчальних закладах»

очно-заочна

 

1

Старосуд Г.А.

Плебанівська

13.03-17.03 – І етап

(20.03-29.09 – ІІ етап)

02.10-06.10 – ІІІ етап

Директори загальноосвітніх шкіл  (зі стажем  роботи понад 5 років), які викладають філологічні дисципліни (українську мову та літературу, зарубіжну літературу та російську мову)

очно-заочна

 

2

Кашуба Т.М.

Залізняк Л.В.

Покутинська

Рах-Лісов№2

13.03-24.03

Вчителі української мови та літератури  ЗОШ І-ІІІ  ст.  (вищої, першої категорій)

очна

3

Гуменюк Н.І.

Чернецька О.В

ВойцехівськаС.

Буднянський

Деребчинська

Сл-Шаргород

13..03-24..03

Вчителі художньої культури  та мистецтва

Вчителі мистецтва

очна

 

1

Козумляк А.М.

Джуринська

13.03-24.03

Вчителі початкових класів (другої категорії, спеціалісти)

очна

1

Гнасько С.В.

Федорівський

13.03-24.03

Соціальні педагоги

очна

1

КучинськаС.М.

Сл-Шаргород

13.03-31.03

Вчителі математики та інформатики (першої,  другої категорій)

очна

1

Ніколаєва В.А.

Пасинківський

15.03-17.03 – І етап

(20.03-25.08 – ІІ етап)

28.08-30.08 – ІІІ етап

Керівники гуртків (інтелектуально-технічний напрям)

 

очно-заочна

 

1

Куляс С.М.

БДЮТ

20.03-31.03

Вчителі трудового навчання  (технологій) та креслення  (вищої  категорії) – жін.

очна

1

Студоляк Л.О.

Шаргород №2

20.03-31.03

Педагоги-організатори

очна

3

Сенчишена Л.І.

Штихніцкий В.

Рошак М.В.

Івашковецька

Клекотинська

Зведенівська

20.03-31.03

Вчителі спеціальних шкіл-інтернатів  (вчителі української мови та літератури, початкових класів)

очна

 

 

 

20.03-31.03

Вихователі  (асистенти  вчителів) у загальноосвітніх навчальних закладах  з інклюзивним навчанням

очна

3

Титаренко К.О.

Андрійчук О.А.

Нагорна О.В.

Шаргород №1

БДЮТ

Михайлівська

27.03-29.03 – І етап

(30.03-18.08 – ІІ етап)

21.08-23.08 – ІІІ етап

Вихователі дошкільних навчальних закладів  (які мають педагогічне звання «вихователь-методист» та вищої категорії)

очно-заочна

 

2

Піх С.А.

Тарасова Н.Й.

Шаргород №1 Шаргород №1

27.03-07.04

Вчителі англійської мови (другої категорії, спеціалісти)

очна

1

ФарковецьА.В.

Гибалівська

27.03-07.04

Вчителі історії

очна

1

Новіцька Я.В.

Плебан івська

27.03-07.04

Вчителі  математики (які проходять курси вперше,  спеціалісти)

очна

2

Михайлик І.

 

Федорівський

27.03-07.04

Практичні психологи шкіл

очна

1

Ліщина Н.О.

Шаргород №1

  30.03 - спецкурс   

(13.02 – І етап,

21.08 – ІІІ етап)

Вчителі початкових класів (вчителі-методисти, старші вчителі)

заочна

 

 

 

 

 

 

Всього:

КВІТЕНЬ

03.04-05.04 – І етап

(06.04-22.09 – ІІ етап)

25.09-27.09 – ІІІ етап

Вчителі української мови та літератури (вчителі-методисти, старші вчителі).

Вчителі української мови та літератури ЗОШ І-ІІІ ст. (вищої категорії)

очно-заочна

 

 

 

 

03.04-14.04

Вчителі зарубіжної літератури  та російської мови ЗОШ І-ІІІ ст. (вищої категорії)

очна

1

 

 

03.04-14.04

Вчителі фізичної культури  (першої  категорії)

очна

2

Кутник О.В.

Лисак С.І.

Зведенівська

Джуринська

03.04-14.04

Вчителі музичного мистецтва (спеціалісти)

очна

1

 

 

03.04-14.04

Вчителі початкових класів (першої  категорії)

очна

5

Яцишнга Г.А.

Мельник В.Я

Шмендрак Н.І.

Копетчук А.

Прадід Л.Л.

Деребчинська

Сл-Шаргород

Буднянський

Хоменківська

Плебанівська

05.04-07.04 – І етап

(10.04-31.10 – ІІ етап)

01.11-03.11 – ІІІ етап

Вчителі основ здоровя та факультативного курсу Захисти себе від ВІЛ (зі стажем роботи понад 5 років)

очно-заочна

 

1

Недзельська Н.В

Клекотинська

10.04-14.04 – І етап

(18.04-22.09 – ІІ етап)

25.09-29.09 – ІІІ етап

Вчителі математики та інформатики (вищої,  першої категорій)

очно-заочна

 

1

Шикова Л.А.

Лозівська

10.04-21.04

Вчителі хімії (першої, другої категорій, спеціалісти, які проходять курси вперше)

очна

3

Немировська О.

Осадча Н.Б.

Голубчик О.Д.

Клекотинська

Пасинківськ

Рах-Лісов№2

10.04-21.04

Вчителі трудового навчання  (технологій) та креслення (першої, другої категорій) – жін.

очна

 

 

 

10.04-21.04

Вихователі-методисти дошкільних навчальних закладів  (за посадою)

очна

 

 

 

10.04-21.04

Заступники директорів шкіл з навчально-виховної роботи  (зі стажем роботи понад 5 років)

очна

2

Рябоконь С.І

Кушнір Т.І.

Юхимівська

Поліітанківськ

18.04-28.04

Вчителі української мови та літератури  ЗОШ І-ІІ ст. (першої, другої категорій)

очна

4

Соловйова Л.М.

Луков Б.Д.

Рошак Н.П.

Перепелюк М.І.

Фдорівський

Ярівський

Юхимівська

Хоменківська

18.04-28.04

Вчителі англійської мови (які проходять курси вперше)

очна

1

Орлюк А.А.

Руданська

18.04-28.04

Вчителі економіки

очна

1

Паремська Л.М.

 

Зведенівська

18.04-28.04

Вихователі дошкільних навчальних закладів  (із середньою спеціальною освітою зі стажем роботи понад 10 років)

очна

2

Мукомел З.Й.

Загороднюк Н.В.

Шаргород№1

Клекотинський

18.04-28.04

Вчителі-логопеди,  вчителі розвитку мовлення закладів освіти

очна

 

 

 

24.04 – І етап

( 25.04-19.10 – ІІ етап,

11.05 - спецкурс,

13.06 – спецкурс)

 20.10 – ІІІ етап

Вчителі початкових класів (вчителі-методисти, старші вчителі)

заочна

 

 

 

 

24.04-26.04 – І етап

(27.04-15.09 – ІІ етап)

18.09-20.09 – ІІІ етап

Керівники військово-патріотичних,  спортивних та  туристично-краєзнавчих гуртків (секцій)

очно-заочна

 

1

Слободяник Г.В

Зведенівська

24.04-26.04 – І етап

(27.04-10.10 – ІІ етап)

11.10-13.10 – ІІІ етап

Вчителі музичного мистецтва та художньої культури

очно-заочна

 

1

Стаднійчук С.М.

Перепільчинц

24.04-28.04 – І етап

(03.05-06.10 – ІІ етап)

09.10-13.10– ІІІ етап

Заступники директорів шкіл з навчально-виховної роботи (зі стажем роботи понад 5 років), які викладають математику, фізику, інформатику

 

очно-заочна

 

2

Мудрак Г.Л.

Гончар Л.В.

Плебанівська

Перепільчин

 25.04 - спецкурс    

 (09.02 – І етап,

 06.07 – ІІІ етап)

Вчителі початкових класів (вчителі-методисти, старші  вчителі)

заочна

 

 

 

 

26.04-28.04 – І етап

(03.05-03.10 – ІІ етап)

04.10-06.10 – ІІІ етап

Педагоги-організатори (зі стажем роботи понад 5 років)

очно-заочна

 

2

Сідлецька Т.Г.

Салямон К.А.

Сл-Шаргород

Пеньківська

26.04-28.04 – І етап

(03.05-20.10 – ІІ етап)

23.10-25.10 – ІІІ етап

Шкільні бібліотекарі  (зі стажем роботи понад 5 років)

очно-заочна

 

5

Доскач Ю.П.

Слєсарчук Н.М.

Палагнюк В.В.

Байдацька Л.

Мануляк А.О.

Політанківськ

Шаргород №2

Покутинська

Клекотинська

Перепільчинец

27.04 - спецкурс

  (10.03 – І етап

22.08 – ІІІ етап)

Вчителі початкових класів  (вчителі-методисти, старші  вчителі)

заочна

 

 

 

 

 

 

Всього:

ТРАВЕНЬ

03.05-05.05 – І етап

(10.05-29.09 – ІІ етап)

02.10-04.10 – ІІІ етап

Вчителі трудового навчання  (технологій) та креслення  (вищої категорії) – чол.

очно-заочна

 

1

Кушнір О.І.

Деребчинська

03.05-05.05 – І етап

(10.05-13.10 – ІІ етап)

17.10-19.10 – ІІІ етап

Вчителі зарубіжної літератури  та російської мови ЗОШ І-ІІІ ст. (вчителі-методисти, старші вчителі, вищої категорії)

очно-заочна

 

1

 

 

03.05-05.05 – І етап

(10.05-13.10 – ІІ етап)

17.10-19.10 – ІІІ етап

Вчителі історії  (вищої,  першої категорій)

 

очно-заочна

 

1

 

 

03.05-05.05 – І етап

(10.05-31.10 – ІІ етап)

01.11-03.11 – ІІІ етап

Вчителі музичного мистецтва (вчителі-методисти, старші вчителі, вищої категорії)

очно-заочна

 

 

 

 

03.05-05.05 – І етап

(10.05-03.11 – ІІ етап)

06.11-08.11 – ІІІ етап

Директори загальноосвітніх шкіл  (зі стажем  роботи понад 5 років)

очно-заочна

 

3

Боднарчукм С.Й.

Кушнір О.П.

Бабчук Л.В.

Сапіжанська

Шаргород №2

Садковецький

03.05-05.05 – І етап

(10.05-07.11 – ІІ етап)

08.11-10.11 – ІІІ етап

Вчителі математики ЗОШ І-ІІІ ст. (вчителі-методисти, старші вчителі, вищої категорії)

очно-заочна

 

 

 

 

03.05-05.05 – І етап

(10.05-10.11 – ІІ етап)

13.11-15.11 – ІІІ етап

Вчителі географії (методисти, старші вчителі, вищої категорії)

очно-заочна

 

 

 

 

03.05-05.05 – І етап

(10.05-17.11 – ІІ етап)

20.11-22.11 – ІІІ етап

Вчителі початкових класів (вищої категорії)

очно-заочна

 

 

 

 

10.05-12.05 – І етап

(15.05-26.09 – ІІ етап)

27.09-29.09 – ІІІ етап

Вчителі фізики та астрономії (вищої категорії)

очно-заочна

 

 

 

 

10.05-12.05 – І етап

(15.05-06.10 – ІІ етап)

09.10-11.10 – ІІІ етап

Вчителі захисту Вітчизни (жін.)

 

очно-заочна

 

 

 

 

10.05-12.05 – І етап

(15.05-24.10 – ІІ етап)

25.10-27.10 – ІІІ етап

Заступники директорів шкіл з виховної роботи (зі стажем роботи понад 5 років)

очно-заочна

 

3

Павлюк О.О.

Гордійчук О.П.

ШРГ

Козлівська

10.05-12.05 – І етап

(15.05-24.10 – ІІ етап)

25.10-27.10 – ІІІ етап

Вчителі англійської мови (вчителі-методисти, старші вчителі, вищої категорії) з проблеми «Створення умов для реалізації Державних стандартів у загальноосвітніх навчальних закладах»

очно-заочна

 

 

 

 

10.05-12.05 – І етап

(15.05-27.10 – ІІ етап)

30.10-01.11 – ІІІ етап

Вчителі біології та екології (методисти, старші вчителі, вищої категорії)

очно-заочна

 

1

Кушнір Л.І

Лозівська

10.05-12.05 – І етап

(15.05-14.11 – ІІ етап)

15.11-17.11 – ІІІ етап

Вчителі основ здоровя та факультативного курсу Захисти себе від ВІЛ (зі стажем роботи понад 5 років)

очно-заочна

 

1

Сідлецький Р.С.

ШРГ

10.05-12.05 – І етап

(15.05-28.11 – ІІ етап)

29.11-01.12 – ІІІ етап

Директори загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст. та опорних шкіл (зі стажем роботи понад 5 років)

очно-заочна

 

2

Горобець В.О.

Томчук С.С.

Рах-Лісов №1

Клекотинська

10.05-12.05 – І етап

(15.05-15.12 – ІІ етап)

18.12-20.12 – ІІІ етап

Вихователі дошкільних навчальних закладів  (першої категорії)

 

очно-заочна

 

1

Стаднійчук Т.Л.

Шаргород №1

 11.05 - спецкурс

(24.04 – І етап

 20.10 – ІІІ етап)

Вчителі початкових класів (вчителі-методисти, старші вчителі)

заочна

 

 

 

 

15.05-17.05 – І етап

(18.05-10.10 – ІІ етап)

11.10-13.10 – ІІІ етап

Керівники гуртків (вокал, хореографія, театр)

 

очно-заочна

 

1

КарлінськаВ.Ю.

ШРГ

15.05-17.05 – І етап

(18.05-01.12 – ІІ етап)

04.12-06.12 – ІІІ етап

Вчителі  етики  та християнської етики

очно-заочна

 

4

Горобець О.А.

Охота В.О.

ГавришенкоТ.В.

Паремська Л.М.

Шаргород №2

Мурафська

Політанківська

Зведенівська

15.05-19.05 – І етап

(22.05-08.12 – ІІ етап)

11.12-15.12 – ІІІ етап

Вчителі інформатики (першої категорії)

 

очно-дистанційна

 

 

 

 

15.05-26.05

Вчителі української мови та літератури  ЗОШ І-ІІІ ст. (першої категорії)

очна

4

Слюсарчук Л.П.

Бабак О.С.

Тодощак С.М

Кірілова Г.І.

Івашковецька

Рах-Лісов №2 Рах-Лісов №1

Пеньківська

15.05-26.05

Вчителі зарубіжної літератури та російської мови ЗОШ І-ІІ ст. (вищої,  першої  категорій)

очна

2

Байдацька Н.М.

Барчишена А.А.

Сапіжанська

Політанків

15.05-26.05

Вчителі географії та природознавства

очна

3

Киріченко О.В.

Коваль І.В.

Германюк С.В.

Деребчинська

Копистирин

Політанків

15.05-26.05

Вчителі трудового навчання  (технологій) та креслення (першої, другої  категорій) – чол.

очна

2

Власенко А.В.

Лавров О.П.

Пеньківська

Козлівська

15.05-26.05

Вчителі початкових класів  (які проходять курси  вперше  та із середньою спеціальною освітою зі стажем роботи до 10 років)

очна

4

Адамчук Г.А.

Лучко Г.І.

Кушнір Л.О.

Іванчук Л.В.

Клекотинська

Носиківська

Деребчинська

Шаргород №1

17.05-19.05 – І етап

(22.05-21.11 – ІІ етап)

22.11-24.11 – ІІІ етап

Вчителі спеціальних шкіл-інтернатів

очно-заочна

 

 

 

 

22.05-24.05 – І етап

(25.05-19.12 – ІІ етап)

20.12-22.12 – ІІІ етап

Вчителі образотворчого мистецтва (вчителі-методисти, старші вчителі, вищої  та першої категорій)

очно-заочна

 

3

 

 

22.05-02.06

Вчителі англійської мови  (першої,  другої  категорій)

очна

3

Тризна Л.М.

Хмарук Т.М.

Мельник Л.П.

Рах-Лісов №1

Сл-Шаргород

Деребчинська

22.05-02.06

Вихователі дошкільних навчальних закладів  (із середньою спеціальною освітою зі стажем роботи понад 10 років)

очна

 

1

Сотник В.В.

Івашковецький

29.05 – спецкурс

 (10.03 – І етап

22.08 – ІІІ етап)

Вчителі початкових класів (вчителі-методисти, старші вчителі)

заочна

 

 

 

 

29.05-31.05 – І етап

(01.06-20.10 – ІІ етап)

23.10-25.10 – ІІІ етап

Вчителі фізичної культури (вищої категорії)

очно-заочна

 

 

 

 

29.05-02.06 – І етап

(06.06-08.12 – ІІ етап)

11.12-15.12 – ІІІ етап

Методисти  районних (міських) методичних кабінетів (центрів)

 

очно-заочна

 

2

 

 

29.05-09.06

Вчителі фізики  (вищої, першої категорій)

очна

 

 

 

29.05-09.06

Вчителі інформатики (які проходять курси вперше, спеціалісти, другої категорії)

очна

3

Хашко І.М.

Джуринська

29.05-09.06

Вихователі груп продовженого дня   (зі стажем роботи до 5 років)

очна

2

Савченко А.М.

Івасько Т.В.

Рах-Лісов №2

Хоменківський

 

29.05-09.06

Вихователі всіх типів шкіл-інтернатів

очна

 

 

 

   01.06 – спецкурс

 (13.02 – І етап,

21.08 – ІІІ етап)

Вчителі початкових класів (вчителі-методисти, старші вчителі)

заочна

 

 

 

 

31.05-02.06 – І етап

(06.06-05.12 – ІІ етап)

06.12-08.12 – ІІІ етап

Керівники гуртків (інтелектуально-технічний напрям)

очно-заочна

 

1

Білозор П.П.

БДЮТ

 

 

Всього:

ЧЕРВЕНЬ

06.06-16.06

Вчителі основ здоров’я та факультативного курсу Захисти себе від ВІЛ” (зі стажем роботи понад 5 років)

очна

2

Сідлецька Н.Ю.

Свідніцька О.В.

ШРГ

Хоменківська

06.06-16.06

Вчителі образотворчого мистецтва та художньої культури

очна

4

Свідніцька О.В.

Коваль Т.М.

Попик О.В.

Хоменківська

Плебанівська

Мурафська

06.06-16.06

Вихователі дошкільних навчальних закладів  (спеціалісти)

очна

2

Гарбар О.М.

Кокиза Г.М.

Михайлівський

Сл-Шаргород

07.06-09.06 – І етап

(12.06-19.12 – ІІ етап)

20.12-22.12 – ІІІ етап

Вчителі початкових класів (вищої категорії)

очно-заочна

 

1

Крупляк А.Д.

Клекотинська

12.06-14.06 – ІІІ етап

(18.01-20.01 – І етап)

Вчителі фізичної культури (вищої категорії)

очно-заочна

 

 

 

 

12.06-23.06

Вчителі біології та екології (першої, другої категорій, спеціалісти)

очна

8

Михайлик Н.В.

Гупал І.В.

Яворська Г.О.

Швець О.В.

Швець А.І.

Політанківський

Пеньківська

Лозівська Гибалівська

Рах-Лісов №1

12.06-23.06

Вчителі трудового навчання  (технологій) та креслення (вищої, першої категорій) – жін.

очна

1

СідлецькаН.Ю

ШРГ

12.06-30.06

Вчителі біології, хімії, природознавства (ЗОШ І-ІІ ст.)

очна

4

Стефанцова Т.В.

Перепільчинец

12.06-30.06

Вчителі історії та правознавства (вищої, першої категорій)

очна

1

Бурдельний Ю.С.

ШРГ

 13.06 – спецкурс

(24.04 – І етап

 20.10 – ІІІ етап)

Вчителі початкових класів (вчителі-методисти, старші вчителі)

заочна

 

 

 

 

14.06-16.06 – І етап

(19.06-24.11 – ІІ етап)

27.11-29.11 – ІІІ етап

Вчителі природознавства

очно-заочна

 

 

 

 

14.06-16.06 – І етап

(19.06-15.12 – ІІ етап)

18.12-20.12 – ІІІ етап

Шкільні бібліотекарі  (зі стажем роботи понад 5 років)

очно-заочна

 

2

Татарчук О.А.

Дмитрук Я.О.

Рах-Ліс №1

Деребчинська

19.06-21.06 – І етап

(22.06-05.12 – ІІ етап)

06.12-08.12 – ІІІ етап

Вихователі всіх типів шкіл-інтернатів

очно-заочна

 

 

 

 

19.06-23.06 – І етап

(26.06-08.12 – ІІ етап)

11.12-15.12 – ІІІ етап

Вчителі математики та фізики (вищої, першої категорій)

очно-заочна

 

1

Коваль В.П.

Буднянсьий

19.06-23.06 – І етап

(26.06-17.11 – ІІ етап)

20.11-24.11 – ІІІ етап

Вчителі української мови, літератури та зарубіжної літератури, російської мови

очно-заочна

 

1

Мишолов С.В.

Гибалівська

19.06-30.06

Вчителі української мови та літератури  ЗОШ І-ІІІ ст. (другої категорії)

очна

3

Руцінська В.В.

Мельник В.Г.

Перепільчин

Руданська

19.06-30.06

Вчителі  початкових  класів   з проблеми «Інтеграція змісту  початкової  освіти: практичний  вектор»

очна

1

Мацієнко К.О.

Клекотинська

21.06-23.06 – ІІІ етап

(18.01-20.01 – І етап)

 

Вчителі англійської мови (вчителі-методисти, старші вчителі) з проблеми «Забезпечення наступності навчання в початковій та основній школі як основного фактору якісної освіти»

очно-заочна

 

 

 

 

26.06-07.07

Вчителі музичного мистецтва (першої, другої категорій)

очна

1

Брацлавська В.П.

Пасинківський

26.06-07.07

Заступники директорів шкіл з навчально-виховної роботи (новопризначені)

очна

 

 

 

26.06-07.07

Вихователі груп продовженого дня  (зі стажем роботи понад 5 років)

очна

3

Рошак В.А.

Мурафська

26.06-07.07

Вихователі  дошкільних  навчальних закладів з проблеми «Дошкільна освіта в інноваційному вимірі: «ТРВЗ –  педагогіка в ДНЗ»

очна

 

 

 

 

 

 

Всього:

ЛИПЕНЬ

03.07-05.07 – ІІІ етап 

 (10.01-12.01 – І етап)

Вчителі математики (вчителі-методисти, старші вчителі)

 

очно-заочна

 

 

 

 

 

03.07-05.07 – ІІІ етап

(01.02-03.02 – І етап)

Керівники гуртків (художньо-естетичний напрям)

 

очно-заочна

 

 

 

 

03.07-05.07 – ІІІ етап

(06.02-08.02 – І етап)

Шкільні  бібліотекарі  (зі стажем роботи  до 5 років)

очно-заочна

 

 

 

 

 

03.07-14.07

Вихователі всіх типів шкіл-інтернатів

очна

 

 

 

05.07-07.07 – ІІІ етап   

 (10.01-12.01 – І етап)

Вчителі зарубіжної літератури та російської мови (вчителі-методисти, старші вчителі)

очно-заочна

 

 

 

 

 

05.07-07.07 – ІІІ етап

(30.01-01.02 – І етап)

Вчителі захисту Вітчизни (чол.)

 

очно-заочна

 

 

 

 

 

 06.07 – ІІІ етап

 (09.02 – І етап)

Вчителі початкових класів (вчителі-методисти, старші  вчителі)

заочна

 

 

 

 

 

10.07-12.07 – ІІІ етап  

 (10.01-12.01 – І етап)

Вчителі української мови та літератури (вчителі-методисти, старші вчителі)

очно-заочна

 

 

 

 

 

10.07-12.07 – ІІІ етап     

(11.01-13.01 – І етап)

Вчителі початкових класів (вищої  категорії)

очно-заочна

 

 

 

 

 

10.07-12.07 – ІІІ етап

(13.03-15.03 – І етап)

Вчителі англійської мови  (вищої категорії) з проблеми «Створення умов для реалізації  Державних стандартів у загальноосвітніх навчальних закладах»

очно-заочна

 

 

 

 

 

10.07-14.07 – ІІІ етап

(16.01-20.01 – І етап)

Вчителі історії та правознавства (вищої  категорії)

очно-заочна

 

 

 

 

 

10.07-14.07 – ІІІ етап  

 (23.01-27.01 – І етап)

 

Вчителі інформатики (вищої категорії)

очно-дистанційна

 

 

 

 

12.07-14.07 – ІІІ етап   

 (16.01-18.01 – І етап)

Завідувачі дошкільних навчальних закладів  (зі стажем роботи понад  5 років)

 

очно-заочна

 

 

 

 

 

12.07-14.07 – ІІІ етап   

(25.01-27.01 – І етап)

Вчителі хімії  (вчителі-методисти, старші вчителі, вищої категорії)

очно-заочна

 

 

 

 

 

12.07-14.07 – ІІІ етап

(22.02-24.02 – І етап)

Керівники гуртків (декоративно-ужитковий напрям)

 

очно-заочна

 

 

 

 

 

 21.08 – ІІІ етап 

(13.02 – І етап)

Вчителі початкових класів (вчителі-методисти, старші вчителі)

заочна

 

 

 

 

 

21.08-23.08 – ІІІ етап

(20.02-22.02 – І етап)

Вихователі  груп продовженого дня  (зі стажем роботи понад 5 років)

 

очно-заочна

 

 

 

 

 

21.08-23.08 – ІІІ етап

(27.02-01.03 – І етап)

Вчителі української мови та літератури (вчителі-методисти, старші вчителі)

очно-заочна

 

 

 

 

 

21.08-23.08 – ІІІ етап

(01.03-03.03 – І етап)

Керівники гуртків (еколого-натуралістичний напрям)

 

очно-заочна

 

 

 

 

 

21.08-23.08 – ІІІ етап

(27.03-29.03 – І етап)

Вихователі дошкільних навчальних закладів (які мають педагогічне звання «вихователь-методист» та вищої категорії)

очно-заочна

 

 

 

22.08 – ІІІ етап

(10.03 – І етап)

Вчителі початкових класів (вчителі-методисти, старші вчителі)

заочна

 

 

 

 

 

 

 

Всього:

СЕРПЕНЬ

28.08-30.08 – ІІІ етап

(15.03-17.03 – І етап)

Керівники гуртків (інтелектуально-технічний напрям)

 

очно-заочна

 

 

 

 

 

28.08-08.09

Вчителі фізики (першої, другої категорій, спеціалісти)

очна

 

 

 

28.08-08.09

Вчителі трудового навчання  (технологій) та креслення (спеціалісти) - чол.

очна

2

Сідлецький Р.С.

Романчук І.І.

ШРГ

Івашковецька

28.08-08.09

Вчителі фізичної культури  (спеціалісти)

очна

1

Соєцький В.М.

Мурафська

28.08-08.09

Вихователі дошкільних навчальних закладів  (із середньою спеціальною освітою  зі стажем роботи до 10 років)

очна

 

4

 

Майстрова Ю.М.

Коваль Т.О.

Федчук А.М.

Шаргород №2

Федорівський

Хоменківський

 

 

Всього:

ВЕРЕСЕНЬ

04.09-15.09

Вчителі української мови та літератури  ЗОШ І-ІІ ст.  (вищої, першої  категорій)

очна

 

 

 

04.09-15.09

Вчителі математики ЗОШ І-ІІІ ст. (першої категорії)

очна

2

Ярова М.В.

Яремчак Н.М.

Джуринська

Руданська

04.09-15.09

Вчителі інформатики (які проходять курси вперше)

очна

 

 

 

04.09-15.09

Вчителі музичного мистецтва (другої категорій та які проходять курси вперше)

очна

2

Жарська М.П.

Хмельовська В.В.

Михайлівська

Мурафська

04.09-22.09

Вчителі історії та правознавства (другої категорії, спеціалісти  та які проходять курси вперше)

очна

2

Боднарчук В.В.

Джуринська

11.09-22.09

Вчителі англійської мови  (першої категорії)

очна

3

Бідюк О.П.

Герега Р.І.

Яременкоо Н.І.

Буднянський

Джуринська

Хоменківська

11.09-22.09

Вчителі хімії (вищої, першої категорій)

очна

3

Блах Д.Л.

ШРГ

11.09-22.09

Вчителі початкових класів (першої  категорії)

очна

6

Кирик С.М.

Шастун Н.П.

Євчена Т.І.

Яковишена Г.В.

Слободянюк Л.В.

Люльчак

Хоменківська

Мурафська

Лозівська

Перепільчин

Копистиринська

Івашковецька

11.09-22.09

Педагоги-організатори  (зі стажем роботи до 5 років)

очна

2

Чернишова О.М.

Руцінська В.В.

Рах-Лісов №2

Перепільчинець

18.09-20.09 – ІІІ етап

(24.04-26.04 – І етап)

Керівники військово-патріотичних,  спортивних та  туристично-краєзнавчих гуртків (секцій)

очно-заочна

 

 

 

 

 

18.09-22.09 – ІІІ етап

(20.02-24.02 – І етап)

Директори загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст. (зі стажем  роботи понад 5 років), які викладають математику, фізику, інформатику, астрономію

очно-заочна

 

 

 

18.09-29.09

Соціальні педагоги

очна

1

 

 

18.09-06.10

Вчителі української мови, літератури та зарубіжної літератури, російської мови

очна

2

Бернацька Л.Д.

Парандій А.І.

Юхимівська

Зведенівська

18.09-06.10

Вчителі біології, екології та природознавства

очна

 

 

 

25.09-27.09 – ІІІ етап

(03.04-05.04 – І етап)

Вчителі української мови та літератури (вчителі-методисти, старші вчителі).

Вчителі української мови та літератури ЗОШ І-ІІІ ст. (вищої категорії)

очно-заочна

 

 

 

 

 

25.09-29.09 – ІІІ етап

(27.02-03.03 – І етап)

Директори загальноосвітніх шкіл  (зі стажем  роботи понад 5 років), які викладають  історію та правознавство

очно-заочна

 

 

 

 

 

25.09-29.09 – ІІІ етап

(10.04-14.04 – І етап)

Вчителі математики та інформатики (вищої, першої категорій)

очно-заочна

 

 

 

 

 

25.09-06.10

 Вчителі географії  (другої категорії, спеціалісти,  які проходять курси вперше)

очна

2

Сорокопуд А.М.

Киріченко О.В.

Рах-Лісов №2

Деребчинська

25.09-06.10

Керівники музичні дошкільних навчальних закладів

очна

3

Лобур С.В.

Єрехман З.М.

Емірнова Л.А

Плебанівська

Шаргород№1

Шаргород№3

25.09-06.10

Вчителі спеціальних шкіл-інтернатів (вчителі трудового навчання, СПО, математики, фізики і хімії в побуті)

очна

 

 

 

27.09-29.09 – ІІІ етап

(10.05-12.05 – І етап)

Вчителі фізики та астрономії (вищої категорії)

очно-заочна

 

 

 

 

 

 

 

Всього:

ЖОВТЕНЬ

02.10-04.10 – ІІІ етап

(03.05-05.05 – І етап)

Вчителі трудового навчання  (технологій) та креслення  (вищої категорії) – чол.

очно-заочна

 

 

 

 

 

02.10-06.10 – ІІІ етап

(13.03-17.03 – І етап)

 

Директори загальноосвітніх шкіл  (зі стажем  роботи понад 5 років), які викладають філологічні дисципліни (українську мову та літературу, зарубіжну літературу та російську мову)

очно-заочна

 

 

 

 

 

02.10-13.10

Вчителі, які викладають англійську мову в  початкових класах.

Вчителі, які викладають англійську мову у початковій та основній школі  з проблеми  «Умови формування готовності вчителів англійської мови до здійснення наступності навчання між початковою та середньою ланками освіти»

очна

 

 

4

Багрій Р.С.

Моркот Л.М.

Омелянчук Г.В.

Яковишена Г.В.

Сапіжанська

Козлівська

Рах-Лісов№1

Рах- Лісова №2

02.10-13.10

Вчителі початкових класів  з проблеми «Системно-творчий підхід до організації навчально-виховного процесу в початковій школі»

очна

1

Сафурак Г.А.

 

Шаргород №1

 

04.10-06.10 – ІІІ етап

(26.04-28.04 – І етап)

Педагоги-організатори (зі стажем роботи понад 5 років)

очно-заочна

 

 

 

 

 

09.10-11.10 – ІІІ етап

(10.05-12.05 – І етап)

Вчителі захисту Вітчизни (жін.)

 

очно-заочна

 

 

 

09.10-13.10 – ІІІ етап

(24.04-28.04 – І етап)

Заступники директорів шкіл з навчально-виховної роботи (зі стажем роботи понад 5 років), які викладають математику, фізику, інформатику

очно-заочна

 

 

 

 

 

09.10-20.10

Вчителі фізики та астрономії (першої, другої категорій, спеціалісти)

очна

 

 

 

09.10-20.10

Вчителі математики  ЗОШ І-ІІІ ст. (вищої категорії)

очна

1

Попович А.І.

Хоменківська

09.10-20.10

Вихователі дошкільних навчальних закладів  (спеціалісти)

очна

3

Григоришена О.В.

Мазур Л.А.

Романець Г.Ф.

Перепільчин

Мурафський

Шаргород №1

09.10-27.10

Вчителі біології, хімії, екології та природознавства (ЗОШ І-ІІІ ст.)

очна

 

 

 

11.10-13.10 – ІІІ етап

(24.04-26.04 – І етап)

Вчителі музичного мистецтва та художньої культури

очно-заочна

 

 

 

 

 

11.10-13.10 – ІІІ етап

(15.05-17.05 – І етап)

Керівники гуртків (вокал, хореографія, театр)

 

очно-заочна

 

 

 

 

 

17.10-19.10 –ІІІ етап

(03.05-05.05 –І етап)

Вчителі зарубіжної літератури  та російської мови ЗОШ І-ІІІ ст. (вчителі-методисти, старші вчителі, вищої категорії)

очно-заочна

 

 

 

 

 

17.10-19.10 – ІІІ етап

(03.05-05.05 – І етап)

Вчителі історії  (вищої, першої категорій)

 

очно-заочна

 

 

 

 

 

17.10-27.10

Вчителі української мови та літератури  ЗОШ І-ІІІ ст. (першої категорії)

очна

5

Яцишена Г.А.

Свирида О.В.

Черницька О.В.

Коваль А.В.

Сайчук В.П.

Деребчинська

Зведенівська

Деребчинська

Хоменківська

Джуринська

17.10-27.10

Вчителі трудового навчання  (технологій) та креслення (спеціалісти) – жін.

очна

 

 

 

17.10-03.11

Вчителі математики та інформатики (другої категорії, спеціалісти, які проходять курси вперше)

очна

 

 

 

 20.10 – ІІІ етап

(24.04 – І етап)

Вчителі початкових класів (вчителі-методисти, старші вчителі)

заочна

 

 

 

 

 

23.10-25.10 – ІІІ етап

(26.04-28.04 – І етап)

Шкільні бібліотекарі  (зі стажем роботи понад 5 років)

очно-заочна

 

 

 

 

 

23.10-25.10 – ІІІ етап

(29.05-31.05 – І етап)

Вчителі фізичної культури (вищої категорії)

очно-заочна

 

 

 

 

 

23.10-03.11

Заступники директорів шкіл з навчально-виховної роботи (зі стажем роботи понад 5 років), які викладають філологічні дисципліни (українську мову та літературу, зарубіжну літературу та російську мову)

очна

 

 

 

 

 

23.10-03.11

Вчителі початкових класів (другої категорії)

очна

2

Димчук-Коновальчук Н.Ю

Магдюк Г.В.

Покутинська

 

Шаргород №1

25.10-27.10 – І етап

(10.05-12.05 – ІІІ етап)

Заступники директорів шкіл з виховної роботи (зі стажем роботи понад 5 років)

очно-заочна

 

 

 

 

 

25.10-27.10 – ІІІ етап

(10.05-12.05 – І етап)

Вчителі англійської мови (вчителі-методисти, старші вчителі, вищої категорії) з проблеми «Створення умов для реалізації Державних стандартів у загальноосвітніх навчальних закладах»

очно-заочна

 

 

 

 

 

30.10-01.11 – ІІІ етап

(10.05-12.05 – І етап)

Вчителі біології та екології (вчителі-методисти, старші вчителі, вищої категорії)

очно-заочна

 

 

 

 

 

30.10-10.11

Вчителі зарубіжної літератури та російської мови ЗОШ І-ІІ ст. (другої категорії).

Вчителі зарубіжної літератури та російської мови  (які проходять курси вперше, спеціалісти)

очна

 

 

1

 

 

30.10-10.11

Інструктори з фізичної культури  дошкільних навчальних закладів

очна

 

 

 

30.10-10.11

Директори спеціальних шкіл-інтернатів

          очна

 

 

30.10-17.11

Вчителі історії, правознавства та курсів духовно-морального спрямування

очна

4

Дерещук М.С.

Білозор Г.В.

Плебанівська

Руданська

 

 

Всього:

ЛИСТОПАД

01.11-03.11 – ІІІ етап

(05.04-07.04 – І етап)

Вчителі основ здоровя та факультативного курсу Захисти себе від ВІЛ (зі стажем роботи понад

5  років)

очно-заочна

 

 

 

 

 

01.11-03.11 – ІІІ етап

(03.05-05.05 – І етап)

Вчителі музичного мистецтва (вчителі-методисти, старші вчителі, вищої категорії)

очно-заочна

 

 

 

 

 

06.11-08.11 – ІІІ етап

(03.05-05.05 – І етап)

Директори загальноосвітніх шкіл  (зі стажем  роботи понад 5 років)

очно-заочна

 

 

 

 

 

06.11-17.11

Вчителі української мови та літератури (які проходять курси вперше ,  спеціалісти)

очна

 

 

 

06.11-17.11

Вчителі фізичної культури (першої, другої  категорій)

очна

3

Баланюк С.І.

Карачина О.М.

Бацалай Ю.О.

Рах-Лісов №2

Копистиринська

Шаргород №1

06.11-17.11

Вчителі початкових класів  з проблеми «Інтеграція  змісту  початкової  освіти: практичний  вектор»

очна

3

Гереш Я.О.

Михайлик Н.В.

Шаргородська А.В.

Козлівська

Політанківський

Шаргород №1

06.11-24.11

Вчителі англійської та німецької мов

очна